Thunderbird Portable

Thunderbird eposta yöneticisinin USB belleklerde taşınabilen versiyonu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.9MB
  • Version 3.1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Portableapps
Thunderbird Portable, Mozilla Thunderbird eposta programını flash belleğinizde taşıyabilmeniz için hazırlanmış resmi bir programdır.
Thunderbird Portable, Mozilla Thunderbird eposta programını  flash belleğinizde taşıyabilmeniz için hazırlanmış resmi bir programdır.

Yapılandırılması, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird, geliştirilen filtreleme ile hızlı arama, arşivleme ve kurulum sihirbazıyla basit kurulum gibi bir çok özelliği ile kullanıcıların beğenisini topladı. Postanıza gelen mailleri; gönderen, etiket, kişi, zaman aralığı, dosya ve mail listesi filtrelerine göre aratabildiğiniz Thunderbird, eposta hesaplarınızla Thunderbird arasındaki tüm işlemleri sizin için kaydeder ve yönetimini tek bir alandan yürütmenizi sağlar. Ayrıca Gmail ile entegrasyonu geliştirilen program her dildeki Gmail hesaplarıyla uyumlu çalışarak dosyalar arası senkronizasyonu sorunsuz sağlıyor.

İndireceğiniz bu Thunderbird Portable programı ile böylesi muhteşem bir eposta yöneticisini USB belleğinizde  taşıyabilir, özelleştirmelerinizi ve ayarlarınızı her bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Thunderbird Portable indir